Харків, Україна
Вул. Мистецтв 14

Тел.:           +38 (093) 07-07-07-9
Тел./Факс:  +38 (057) 784-07-89
reception.classic@ gmail.com

ВІРТУАЛЬНИЙ ТУР

 

 

Пропонуємо Вашій увазі унікальну послугу – віртуальний тур по готелю

Classic! Віртуальний тур – це інтерактивна можливість ознайомитися з інтер'єром нашого готелю, не виходячи з дому, де б Ви при цьому не знаходилися.

На жаль, в готельному бізнесі, як і в будь-якому іншому, зустрічаються приклади недобросовісного підходу до справи. Буває, що відвідувач, який повірив велемовно рекламі, приїжджає заселятися в готель і стикається зовсім не з тим, чого очікував.

Ми ж не пропонуємо своїм клієнтам « кота в мішку » - навпаки, прагнемо надати їм найбільш повну інформацію про себе. У світлі цього віртуальний тур (готель

Classic) – ідеальна можливість познайомитися з нашим готелем, яку не замінить ніякої, навіть самий барвистий текст.

До вашої уваги представлені панорамні огляди номерів (класу « люкс » і « стандарт »), холу та інших приміщень. Навігація гранично проста, і з її допомогою Ви зможете здійснити захоплюючу приміщення по нашого готелю, не встаючи з власного крісла.

Треба сказати, що віртуальний тур по готелю

– послуга порівняно нова, але до неї прибігає все більшу кількість успішних представників готельного бізнесу в усьому світі. Погодьтеся, у відвідувача буде набагато більше довіри до готелю, в якій він вже, нехай і віртуально, побував. Не випадково наші гості відзначають, що багато в нашому готелі їм вже знайоме, хоч вони і з'явилися тут вперше. А можливим це стало завдяки такій послузі як віртуальний тур – готель

Classic надає її всім бажаючим!

Тільки з питань пропозицій, побажань: +38 (063) 195-55-05 Марина Анатоліївна (Зам. керуючого)